Armas Kaplan Paradise - All Inclusive

Tekirova Kemer, Antalya TR

Show on map

Available Rooms

Choose your dates and guests to see available rooms and prices for your stay.

{{ unique_matching_offer_count }} price options · {{ matching_rooms.length }} room types

No rooms match these filters. Clear filters or try another option.

Your selection is hidden by these filters. Clear filters to review it; your selection is kept.

{{ availability_message || i18n.search_in_progress }}

{{ displayRoomText(room.title) }}

{{ roomFeatureLabels(room).join(' · ') }}

Free cancellation before: {{ cancellationDeadlineLabel(room.free_cancellation_before) }}

{{ filteredOfferCount(room) }} price options

Choose a price and cancellation option. Prices are for the entire stay.

Includes booking fees; optional extras are added below.

Equivalent offers are grouped; only the lowest total price is shown.

A lower price is available for your selected conditions.
Showing rooms: {{ visible_rooms.length }} / {{ matching_rooms.length }}
Please select check-in and check-out dates to continue.
{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Payable at the property: {{ formatMoney(property_total) }}
Total stay cost: {{ formatMoney(total_price + property_total) }}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No rooms found for these dates and guests. Try different dates or update your guest details.

Description

Kemer\'de hizmet veren Armas Kaplan Paradise, misafirlerine rüya gibi bir tatil imkan¿ sunmaktad¿r. Tesis denize 300 metre mesafede bulunmaktad¿r. Tesise ait kum-çak¿l özel plaj mevcuttur. Plaja ula¿¿m için ücretsiz servis imkan¿ bulunmaktad¿r. Bunun yan¿ s¿ra tesiste; aç¿k yüzme havuzu, aç¿k çocuk yüzme havuzu, 3 kayd¿rakl¿ aquapark yüzme havuzu ve kapal¿ yüzme havuz bulunmaktad¿r. Ayr¿ca tesiste; tenis kortu, hamam, sauna ve fitness merkezi gibi çe¿itli aktivite imkanlar¿ da bulunmaktad¿r. Otelde minik misafirler için; çocuk kulübü, mini disco, oyun park¿ gibi hizmetler mevcuttur. Tam bir çocuk dostu olan tesiste çocu¿unuzla birlikte doyas¿ya e¿lenebilirsiniz. Kemer\'de hizmet vermektedir. Denize 300 m,Kemer\'e 17 km,Antalya Sehir Merkezi 60 km,Antalya Havaliman¿ 70 km mesafededir . Denize Yak¿n Konum - Özel Plaj - Aqupark - SPA - Cocuk Dostu Otel - Genç Dostu Otel - Balay¿ Oteli - Aile OteliHavuz ve Plaj Olanaklar¿Tesiste; aç¿k yüzme havuzu, aç¿k çocuk yüzme havuzu, 3 kayd¿rakl¿ aquapark yüzme havuzu ve kapal¿ yüzme havuzu bulunmaktad¿r. Bunun yan¿ s¿ra otel denize 300 metre mesafede yer almaktad¿r. Tesise ait kum-çak¿l özel plaj bulunmaktad¿r. Plaja ula¿¿m için ücretsiz servis imkan¿ bulunmaktad¿r.Aktiviteler:Soft Animasyon - Canl¿ Müzik Programlar¿ Belirli Günlerde - Gündüz Spor Aktiviteleri - Gece Showlar¿ - Disco - Motorlu ve Motorsuz Su Sporlar¿ - Kayd¿rakl¿ Havuz - Bilardo - Masa Tenisi - Su Topu - Aerobik - Dart - Plaj Voleybolu - Tenis - Fitness MerkeziCocuk / BebekTesiste çocuk ve bebekler için çocuk kulübü 4-12 ya¿ grubu. 10.00 - 12.00 ve 14.00 - 17.00 saatleri aras¿nda, mini disco, oyun park¿, mama sandalyesi, bebek arabas¿ ve çocuk havuzu bulunmaktad¿r.Konsept:Her Sey Dahil 10.00 - 23.00Konaklama bedeline sabah kahvalt¿s¿, ö¿le yeme¿i, ak¿am yeme¿inin yan¿ s¿ra alkollü ve alkolsüz içeceklerin dahil oldu¿u konsepttir. Ayr¿ca otellere göre farkl¿l¿k göstermekle birlikte dondurma, snack büfe, fast food büfe, be¿ çay¿ gibi pek çok ara ö¿ün de ücretsiz olarak sunulur.Hizmet Saatleri:07.00 - 10.00 / Kahvalt¿ Aç¿k Büfe - Ana Restoran10.00 - 10.30 / Geç Kahvalt¿ - Ana Restoran12.30 - 14.00 / Ö¿le Yeme¿i Aç¿k Büfe - Ana Restoran12.30 - 14.00 / Ö¿le Yeme¿i Cocuk Büfesi - Ana Restoran11.00 - 16.00 / Snack11.00 - 16.00 / Gözleme12.30 - 14.00 / 19.00 - 21.00 / Dondurma17.00 - 18.00 / Cay - Pasta Servisi19.00 - 21.00 / Ak¿am Yeme¿i Aç¿k Büfe - Ana Restoran19.00 - 21.00 / Ak¿am Yeme¿i Cocuk Büfesi - Ana Restoran19.00 - 21.00 / A\'la Carte Restoran - Bal¿k Mutfa¿¿ Ön rezervasyonlu ve ücretli23.00 - 00.00 / Gece Corbas¿ - Ana Restoran10.00 - 23.00 / Lobby Bar - Yerli alkollü - alkolsüz içecekler ve s¿cak içecekler10.00 - 23.00 / Havuz Bar - Yerli alkollü - alkolsüz içecekler ve s¿cak içecekler10.00 - 18.00 / Beach Bar - Yerli Alkollü ve S¿cak ¿çecekler23.00 - 01.00 / Disco Bar - Tüm içecekler ücretlidirÜcretsiz Hizmetler:Kahvalt¿ - Geç Kahvalt¿ - Ö¿le Yeme¿i - Ak¿am Yeme¿i - Gece Corbas¿ - Snack - Gözleme - Dondurma - Plaj Havlusu - Semsiye - Sezlong - Minder - Bebek Yata¿¿ - Mama Sandalyesi - Balay¿ Konsepti - Tenis Kortu Kullan¿m¿ - Hamam - Sauna - Fitness MerkeziÜcretli Hizmetler:A\'la Carte Restorant - Tüm Yabanc¿ Marka ¿çecekler - Tüm Si¿e ¿çecekler - Taze S¿k¿lm¿¿ Portakal Suyu Kahvalt¿ ve Geç Kahvalt¿da - Motorlu ve Motorsuz Su Sporlar¿ - WI-FI - Al¿¿veri¿ Merkezi - Araç Kiralama - Odada Celik Emanet Kasas¿ - Telefon - Faks - Fotokopi - Posta - Cama¿¿rhane Servisi - Bebek Arabas¿ - Masaj Paketleri - Köpük Masaj¿ - Kese - Cilt Bak¿m¿ - Sa¿l¿k Hizmetleri - Bilardo / Tenis Kortu I¿¿kland¿rmas¿Balay¿ KonseptiGiri¿ günü odaya meyve sepeti ve köpüklü ¿arap ikram¿,Özel tekstil tak¿m¿ ve oda süsleme,Arzu edilen bir gün odaya kahvalt¿ servisi. Otel 393 oda ve 796 yatak kapasitelidir. Odalar¿n her birinde; kartl¿ kap¿ kilit sistemi, split klima, mini bar yaln¿zca giri¿ günü doldurulur, uydu yay¿nl¿ LCD TV, çelik emanet kasas¿, direkt hatl¿ telefon, saç kurutma makinesi, WC-banyo ve balkon bulunmaktad¿r.

Hadrian's Gate & Kaleici - Antalya

Rules

Check In
Please confirm with the property
Check Out
Please confirm with the property

Location

Tekirova Kemer, Antalya TR

Reviews

Not rated yet

No guest reviews yet

Guest reviews will appear here once they are published.

Stayed here? Share your experience to help other travellers.

Reviews

No Review
You must log in to write review